BALSAMIO 120 g

Dásně, krčky, krvácení

  • Cena vč. DPH:154,00 Kč
  • Cena bez DPH:127,27 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

BALSAMIO 120 g

Dásně, krčky, krvácení

Bioinformační zubní pasta s maximálním svěžím účinkem a adstrigentním působením.

Aby byly zuby jako z diamantu, musíme tělu věnovat maximální péči. Představujeme vám zubní pastu Balsamio, která byla vyvinuta pomocí speciální technologie firmy Energy. Základem složení pasty je voda třetihorního moře termálního vřídla Podhájská, která obsahuje celou řadu velmi prospěšných minerálů a sůl. Ta je nejlepším čistícím prostředkem a má stahující účinky na dásně.

Speciální směs bylin se maceruje v termální vodě a do ní se z rostlin vylučuje celá řada účinných látek a minerálů.

Běžné pasty v obchodech obsahují většinou pouze 1 – 3 % extraktů z rostlin. Zubní pasty Energy až 50 %. Obsažený parfém neplní pouze funkci vůně, ale kromě osvěžení úst také desinfikuje a regeneruje. Je složen ze speciálně  vybraných éterických olejů s antibakteriálními, antimikrobiálními, antivirovými a protiplísňovými účinky.

Při hygieně ústní dutiny dochází k synchronizovanému působení přírodních látek a informací na zuby a orgány s nimi spojené. Pasta je středně pěnivá a má velmi dobrý čistící efekt. Obsahuje lněný olej, který urychluje proces detoxikace, a lecitin s výborným účinkem na zubní sklovinu. Spolu s rostlinnými silicemi vytváří antibakteriální ochranný film na zubní sklovině. Pasta obsahuje též fluoridy z termální vody a také bioinformace, jež urychlují vstřebávání potřebných prvků a minerálů – fluoru a vápníku. Urychluje rovněž vylučování odpadního fluoru a těžkých kovů z těla, zejména rtuti a stříbra, které se používají při výrobě zubních plomb.

Balsamio je silně fresh.

Harmonizuje zejména energetickou dráhu tenkého střeva, šlachosvalovou tří zářičů, sleziny, jater, řídící, jangovou a jinovou pojivovou. Obsahuje též kopaivový balzám a výtažky z lapacha a uncarie, rostlin s protinádorovým účinkem. Tyto suroviny se těží v pralesích peruánské Amazónie.

Složení rostlin:
lapacho, uncarie, levandule, kostival, krvavec, rdesno hadí kořen, arálie, muira puama, mochna nátržník.

Přihlášení/registrace

Nejprodávanější

GYNEX 30 ml

Cena: 461,00 Kč

REGALEN 30 ml

Cena: 461,00 Kč

SKELETIN 135 kapslí

Cena: 581,00 Kč